Wybierz oddział

24 sierpnia - wielki dzień „Młodych Sportowców”

29.08.2014

24 sierpnia - wielki dzień „Młodych Sportowców”

Kiedy zawodnicy Olimpiad Specjalnych z całego kraju walczyli o jak najlepsze wyniki podczas X Ogólnopolskich Letnich Igrzysk Olimpiad Specjalnych w Bydgoszczy, nasi najmłodsi  – „Młodzi Sportowcy”  - mieli również swój wielki dzień. 24 sierpnia 2014 r na bydgoskiej Zawiszy odbył się pokaz sesji treningowej tego integracyjnego programu gier i zabaw sportowych, przeznaczonego dla dzieci w wieku od 2 do 7 lat .

12 przedszkolaków - połączone siły klubów „Młodych Sportowców” z Kielc, Skarżyska -Kamiennej i Chełmna - zaprezentowało pokaz swoich sportowych umiejętności przed publicznością złożoną z członków rodzin Olimpiad Specjalnych, grupy nauczycieli i terapeutów z województwa kujawsko-pomorskiego oraz specjalnych gości Igrzysk. Radość, ogromna motywacja, duma z wykonania kolejnego  ćwiczenia  – takie emocje towarzyszyły naszym najmłodszym sportowcom. Te same uczucia widzieliśmy na twarzach wzruszonych rodziców. Każdy z małych zawodników został nagrodzony medalem wręczanym przez specjalnych gości X Ogólnopolskich Letnich  Igrzysk Olimpiad Specjalnych. Po skończonym pokazie nasi Młodzi Sportowcy mieli szansę skorzystać z badań w ramach programu „Zdrowi Sportowcy”.

Dziękujemy trenerkom, które przygotowały „Młodych Sportowców” do pokazu w Bydgoszczy – Małgosi Stańczyk, Joli Łakomiec i Ani Zapale z Kielc, Małgosi Andrejewskiej ze Skarżyska oraz Kasi Jakimowskiej i Ilonie Smolińskiej  z Chełmna. Gratulujemy naszym „Młodym Sportowcom” i ich rodzinom.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć .

SPONSOR GENERALNY

Sponsor strategiczny

SPONSOR GŁÓWNY

Sponsor główny

PARTNERZY OLIMPIAD SPECJALNYCH POLSKA

Partnerzy Olimpiad Specjalnych Polska

INSTYTUCJE WSPIERAJĄCE

Instytucje wspierające - dofinansowanie projektów realizowanych w 2018r.

KOMUNIKACJA MARKETINGOWA I PR

Komunikacja i PR

OGÓLNOPOLSKI PATRONAT MEDIALNY

Ogólnopolski patronat medialny

OGÓLNOPOLSCY PARTNERZY OLIMPIAD SPECJALNYCH POLSKA

Partnerzy i Przyjaciele

Strona internetowa dofinansowana jest ze środków MSiT.