Wybierz oddział

40 lat Herosów

8.11.2008

Gdy w latach 60-tych XX wieku pierwsi sportowcy specjalni uczestniczyli w koloniach rehabilitacyjno-sportowych zorganizowanych na prywatnej posiadłości należącej do Pani Eunice Kennedy Shriver wszyscy wierzyli, że biorą udział w wielkim wydarzeniu, które odmieni losy osób z niepełnosprawnością intelektualną.

Tak się stało jednak rozwój światowego ruchu Special Olympics przerósł nawet najbardziej optymistyczne prognozy. Obecnie jest to międzynarodowy program społeczny, aktywizujący poprzez sport osoby z niepełnosprawnością intelektualną  w ponad 160 krajach. Wspólnie tworzymy wielką rodzinę składającą się z ludzi, których pasją jest działanie dla dobra innych. Są wśród nas przedstawiciele różnych kultur, narodów, ras, wyznań, światopoglądów i zawodów.

Jesteśmy dumni, że dołączyli do nas wspaniali ludzie, którzy mają wpływ na zmiany współczesnego świata np: cesarze, królowie, prezydenci, premierzy, aktorzy, gwiazdy sportu i estrady. Są także zwyczjnie niezwyczajni ludzie o dobrych sercach. Jednoczymy się wokół misji, która sprawia, że życie milionów naszych podopiecznych staje się lepsze. Pełne godności i wiary w osobisty sukces.

Jest wśród nas także miejsce dla Ciebie! Jeśli tylko chcesz, możesz dołączyć do dowolnego Narodowego Programu Olimpiad Specjalnych. Twoja praca wolontariusza z pewnością przyniesie Ci radość i satysfakcję.

Dołącz do nas! Zapraszamy!

SPONSOR STRATEGICZNY

Sponsor strategiczny

SPONSOR GŁÓWNY

Sponsor główny

PARTNERZY OLIMPIAD SPECJALNYCH POLSKA

Partnerzy Olimpiad Specjalnych Polska

INSTYTUCJE WSPIERAJĄCE

Instytucje wspierające - dofinansowanie projektów realizowanych w 2018r.

KOMUNIKACJA MARKETINGOWA I PR

Komunikacja i PR

OGÓLNOPOLSKI PATRONAT MEDIALNY

Ogólnopolski patronat medialny

OGÓLNOPOLSCY PARTNERZY OLIMPIAD SPECJALNYCH POLSKA

Partnerzy i Przyjaciele

Strona internetowa dofinansowana jest ze środków MSiT.