Wybierz oddział

Żegnamy Jerzego Janowicza.

26.11.2019

Jurek....już nam Ciebie brakuje. Odszedłeś tak nagle, a byłeś z nami ZAWSZE.

Jerzy Janowicz był członkiem Olimpiad Specjalnych Polska od 1995r. Pełnił obowiązki lekarza na zawodach lokalnych i regionalnych oraz ogólnopolskich. Przez jedną kadencję był członkiem Komitetu Krajowego, przez wiele lat był członkiem Komisji Sportowej. Pełnił również obowiązki lekarza Polskiej Reprezentacji Olimpiad Specjalnych na Światowych Igrzyskach Olimpiad Specjalnych: zimowe igrzyska: 1997 Toronto - Kanada, 2001 Alaska - USA, 2005 Nagano-Japonia, 2009 Boise - USA, 2013 PeongChang - Korea Południowa, 2017 Graz/Schladming - Austria; letnie igrzyska: 1999 Raleigh - USA, 2003 Dublin - Irlandia, 2007 Szanghaj - Chiny, 2011 Ateny - Grecja, 2015 los Angeles - USA, 2019 Abu Dhabi - Emiraty Arabskie. 

W 2015r. odznaczony został przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Złotym Krzyżem Zasługi za wybitne zasługi w działalności na rzecz rozwoju i propagowania sportu osób niepełnosprawnych.

Jurek był bardzo dobrym i życzliwym człowiekiem, fantastycznym kolegą i przyjacielem, otwarty na różnorodność oraz innowacje. Każdego dnia pokazywał nam, że każdemu należy się szacunek i uwaga. Dziękujemy, że mogliśmy być częścią Twojego życia.

SPONSOR GENERALNY

Sponsor strategiczny

SPONSOR GŁÓWNY

Sponsor główny

PARTNERZY OLIMPIAD SPECJALNYCH POLSKA

Partnerzy Olimpiad Specjalnych Polska

INSTYTUCJE WSPIERAJĄCE

Instytucje wspierające - dofinansowanie projektów realizowanych w 2018r.

KOMUNIKACJA MARKETINGOWA I PR

Komunikacja i PR

OGÓLNOPOLSKI PATRONAT MEDIALNY

Ogólnopolski patronat medialny

OGÓLNOPOLSCY PARTNERZY OLIMPIAD SPECJALNYCH POLSKA

Partnerzy i Przyjaciele

Strona internetowa dofinansowana jest ze środków MSiT.