Wybierz oddział

Kerry dla Olimpiad Specjalnych Polska

31.08.2020

We wrześniu pracownicy firmy Kerry Polska z Kielc i Oleśnicy biegają, chodzą, spacerują, jeżdżą na rowerach i rolkach dla Olimpiad Specjalnych Polska. Za każdy zdobyty 1km wpłacą dla Olimpiad 1zł. Kampania jest pod nazwą: Kilometry dla Olimpiad Specjalnych Polska. Będziemy na bieżącą mobilizować i kibicować pracownikom Kerry Polska i mamy nadzieję, że na koniec miesiąca wspólnie ogłosimy wielki sukces. 

Jako wiodąca na świecie firma zajmująca się smakiem i odżywianiem, Grupa Kerry jest zaangażowana we wspieranie lokalnych społeczności, w których prowadzi działalność. Wizja Kerry Group jako partnera Special Olympics polega na tworzeniu otwartego społeczeństwa , które charakteryzować się będzie akceptacją, tolerancją oraz włączaniem osób z niepełnosprawnością intelektualną w aktywności danej społeczności.

Od momentu rozpoczęcia współpracy w marcu 2018 r. magia Olimpiad Specjalnych naprawdę podbiła ludzkie serca w Kerry.  Jako oficjalny sponsor Kerry wspiera Olimpiady Specjalne w Irlandii, Wielkiej Brytanii, Holandii i Polsce poprzez: wolontariat pracowniczy oraz wsparcie finansowe. Już 3 rok Olimpiady Specjalne Polska współpracują z firmą Kerry Polska, która była na zawodach w Oddziale Świętokrzyskim i Dolnośląskim, ale również na Ogólnopolskich Letnich Igrzyskach Olimpiad Specjalnych, Katowice-Chorzów-Mikołów 2018 oraz na pierwszej części Ogólnopolskich Zimowych Igrzysk Olimpiad Specjalnych, Zakopane-Bydgoszcz 2020.

Śledź na socialmediach: #Kerrychodzi #Kerryjezdzi #KerrydlaOlimpiad

SPONSOR STRATEGICZNY

Sponsor strategiczny

SPONSOR GŁÓWNY

Sponsor główny

PARTNERZY OLIMPIAD SPECJALNYCH POLSKA

Partnerzy Olimpiad Specjalnych Polska

INSTYTUCJE WSPIERAJĄCE

Instytucje wspierające - dofinansowanie projektów realizowanych w 2018r.

KOMUNIKACJA MARKETINGOWA I PR

Komunikacja i PR

OGÓLNOPOLSKI PATRONAT MEDIALNY

Ogólnopolski patronat medialny

OGÓLNOPOLSCY PARTNERZY OLIMPIAD SPECJALNYCH POLSKA

Partnerzy i Przyjaciele

Strona internetowa dofinansowana jest ze środków MSiT.