Wybierz oddział

LSS Legia Ladies i Olimpiady Specjalne Polska RAZEM dla Europejskiego Tygodnia Piłki Nożnej Olimpiad Specjalnych!

1.10.2020

Za nami wyjątkowy trening Olimpiad Specjalnych Polska i LSS Legia Ladies!

W zajęciach, które odbyły się 30 września 2020 r. na boiskach warszawskiej Legii wzięły udział zawodniczki żeńskiej reprezentacji piłkarskiej Oddziału Regionalnego Olimpiady Specjalne Mazowieckie oraz piłkarki drużyny LSS Legia Ladies.

Legia Ladies to pierwsza w stuletniej historii klubu żeńska drużyna piłkarska Legii Warszawa. Utworzona i działająca w ramach projektu Legia Soccer Schools.

 

Drużyny przeprowadziły wspólne zajęcia, dziewczyny rozegrały też razem krótki sparing. Treningiem pokazaliśmy, że piłkarska rodzina jest jedna i należą do niej wszyscy chętni – niezależnie od płci, wieku czy stopnia niepełnosprawności. Zaprosiliśmy też wszystkie uczestniczki treningu do założenia profili na stworzonej przez Special Olympics Europe Eurasia stronie: https://specialolympicsfacesoffootball.com

Po treningu piłkarki uczestniczyły  w portretowej sesji fotograficznej, z której zdjęcia posłużą im do założenia profili w serwisie Faces Of Football!

Zachęcamy wszystkich zawodników, trenerów, sympatyków, kibiców piłki nożnej i Olimpiad Specjalnych, by również zarejestrowali się na tej stronie!

Trening odbył się w ramach polskiej edycji Europejskiego Tygodnia Piłki Nożnej Olimpiad Specjalnych, którą wspierają: Huawei Enterprise, TAURON Polska Energia, PFRON - Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych oraz Ministerstwo Sportu.

#GrajmyRazem

Autorem zdjęć jest Adam Nurkiewicz.

 

SPONSOR GENERALNY

Sponsor strategiczny

SPONSOR GŁÓWNY

Sponsor główny

PARTNERZY OLIMPIAD SPECJALNYCH POLSKA

Partnerzy Olimpiad Specjalnych Polska

INSTYTUCJE WSPIERAJĄCE

Instytucje wspierające - dofinansowanie projektów realizowanych w 2018r.

KOMUNIKACJA MARKETINGOWA I PR

Komunikacja i PR

OGÓLNOPOLSKI PATRONAT MEDIALNY

Ogólnopolski patronat medialny

OGÓLNOPOLSCY PARTNERZY OLIMPIAD SPECJALNYCH POLSKA

Partnerzy i Przyjaciele

Strona internetowa dofinansowana jest ze środków MSiT.