Wybierz oddział

Harmonogram i wyniki rozgrywek Europejskiego Turnieju Piłki Nożnej Zunifikowanej Olimpiad Specjalnych

6.06.2013

Czwartek / Thursday 6.06.2013

Gr. A. Polska - Rosja  0:1 (Dmitrii Kolbin)
Gr. D. Francja – Niemcy 4:0 (Kevin Far, Adrien Bouglane, Jonathan Normand, Kevin Brancourt)
Gr. C. Serbia – Turcja 4:0 (Dejan Bogunović, Żeljko Stajcić 3)
Gr. B. Rumunia – Słowacja 6:1 (Nicolae Adrian Tudor 2, Alexandru Andrei, Constantin Paun, Mihai Cristian, Marinel Blaga – Patrik Strbak)

Warsztaty w ramach programu Liderów Olimpiad Specjalnych / (Agrykola)
Gr. A. Rosja – Austria 2:1 (Sergey Antonov, Andrei Mironov - Lukas Berchtold)
Gr. C. Turcja – Węgry 1:1 (Halil Akhan - Daniel Horvath)
Gr. D. Niemcy – Litwa 1:3 (Generro Shields - Raimondas Batura, Arnold Trakselis 2)
Gr. B. Słowacja – Łotwa 4:1 (Denis Ondrejković 2, Matus Janco, Patrik Strbak - Andrejs Makarovs)
Warsztaty w ramach programu Liderów Olimpiad Specjalnych 14:30 – 15:15 (Agrykola)
Gr. A. Polska – Austria 2:2 (Legia Warszawa - boisko boczne nr 2)
Gr. B. Rumunia – Łotwa 6:0 (Nicolae Adrian Tudor 2, Daniel Craciun, Paul Constantin, Marinel Blaga, bramka samobójcza)
Gr. C. Serbia – Węgry 0:0
Gr. D. Francja – Litwa 1:0 (Kevin Far)

Piątek / Friday, 7.06

08:00 - 09.00 Polska – Łotwa 3:1 M1 (Legia Warszawa - boisko boczne nr 2
08:00 – 09.00 Rosja – Słowacja 0:1 Q1 (Legia Warszawa - boisko boczne nr 1
09:30 – 10:30 Serbia – Litwa Q3 8:0  (Legia Warszawa - boisko boczne nr 2
09:30 – 10:30 Austria – Rumunia Q2 1:5 (Legia Warszawa - boisko boczne nr 1
11:00 – 12:00 Turcja – Niemcy M2 6:0 Legia Warszawa - boisko boczne nr 2
11:00 – 12:00 Węgry – Francja Q4 0:2 Legia Warszawa - boisko boczne nr 1

Sobota / Saturday, 8.06.

08:00 - 09:00 Rosja - Litwa 4:2 M4 Legia Warszawa – boisko boczne nr 2
08:00 – 09:00 Austria – Węgry 1:3 M5 Legia Warszawa – boisko boczne nr 1
09:30 – 10.30 Słowacja – Serbia 0:3 SF1 Legia Warszawa – boisko boczne nr 2
09:30 – 10:30 Rumunia – Francja 3:0 SF2 Legia Warszawa – boisko boczne nr 1
11:00 – 12:00 Łotwa - Niemcy Legia 3:0 Warszawa – boisko boczne nr 2
11:00 – 12:00 Polska – Turcja  Legia 0:2 Warszawa – boisko boczne nr 1

13:00 – 14:00 Litwa – Austria 2:3 - Legia Warszawa – boisko boczne nr 2
13:00 – 14:00 Rosja – Węgry 7:0 - Legia Warszawa – boisko boczne nr 1

Mecz o 3 miejsce:
14:00 – 15:00 SŁOWACJA - FRANCJA 2:4 -   Legia Warszawa - płyta główna

Finał:
15:15 – 16:15 SERBIA RUMUNIA 2:1  Legia Warszawa - płyta główna

English version of Tournament Schedule - see attachment
 

Pliki do pobrania: 

SPONSOR GENERALNY

Sponsor strategiczny

SPONSOR GŁÓWNY

Sponsor główny

PARTNERZY OLIMPIAD SPECJALNYCH POLSKA

Partnerzy Olimpiad Specjalnych Polska

INSTYTUCJE WSPIERAJĄCE

Instytucje wspierające - dofinansowanie projektów realizowanych w 2018r.

KOMUNIKACJA MARKETINGOWA I PR

Komunikacja i PR

OGÓLNOPOLSKI PATRONAT MEDIALNY

Ogólnopolski patronat medialny

OGÓLNOPOLSCY PARTNERZY OLIMPIAD SPECJALNYCH POLSKA

Partnerzy i Przyjaciele

Strona internetowa dofinansowana jest ze środków MSiT.