Wybierz oddział

Piotr Mencina nowym Dyrektorem Generalnym Olimpiad Specjalnych Polska

1.10.2008

Zgodnie z decyzją Komitetu Krajowego Olimpiad Specjalnych Polska nowym Dyrektorem Generalnym naszego Stowarzyszenia został Piotr Mencina. Swoje stanowisko objął w dniu 1 lipca 2008 roku.

Piotr jest od 18 lat związany z ruchem Olimpiad Specjalnych. Początkowo wspierał komitety organizacyjne kolejnych igrzysk oraz imprez specjalnych a od 1999 roku jest członkiem władz statutowych naszego stowarzyszenia (1999 - 2002 - Komitet Krajowy, 2003 - 2008 - Komitet Wykonawczy). Jako trener tenisa ziemnego Piotr pełnił funkcję koordynatora rozwoju tej dyscypliny i delegata technicznego. Współpracował także z organizacją "Torch Run" (Bieg z Pochodnią Strzegących Prawa na Rzecz Olimpiad Specjalnych).

Piotr jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Ukończył także liczne studia podyplomowe i kursy z zakresu psychologii organizacji, public relations, coachingu i zarządzania.

Dotychczasowy Dyrektor Generalny Olimpiad Specjalnych - Bogusław Gałązka, objął funkcję Dyrektora Komitetu Organizacyjnego Europejskich Letnich Igrzysk Olimpiad Specjalnych, które odbędą się w Warszawie w 2010 roku.

SPONSOR STRATEGICZNY

Sponsor strategiczny

SPONSOR GŁÓWNY

Sponsor główny

PARTNERZY OLIMPIAD SPECJALNYCH POLSKA

Partnerzy Olimpiad Specjalnych Polska

INSTYTUCJE WSPIERAJĄCE

Instytucje wspierające - dofinansowanie projektów realizowanych w 2018r.

KOMUNIKACJA MARKETINGOWA I PR

Komunikacja i PR

OGÓLNOPOLSKI PATRONAT MEDIALNY

Ogólnopolski patronat medialny

OGÓLNOPOLSCY PARTNERZY OLIMPIAD SPECJALNYCH POLSKA

Partnerzy i Przyjaciele

Strona internetowa dofinansowana jest ze środków MSiT.