Wybierz oddział

Żegnamy Jerzego Janowicza.

26.11.2019

Jurek....już nam Ciebie brakuje. Odszedłeś tak nagle, a byłeś z nami ZAWSZE.

Jerzy Janowicz był członkiem Olimpiad Specjalnych Polska od 1995r. Pełnił obowiązki lekarza na zawodach lokalnych i regionalnych oraz ogólnopolskich. Przez jedną kadencję był członkiem Komitetu Krajowego, przez wiele lat był członkiem Komisji Sportowej. Pełnił również obowiązki lekarza Polskiej Reprezentacji Olimpiad Specjalnych na Światowych Igrzyskach Olimpiad Specjalnych: zimowe igrzyska: 1997 Toronto - Kanada, 2001 Alaska - USA, 2005 Nagano-Japonia, 2009 Boise - USA, 2013 PeongChang - Korea Południowa, 2017 Graz/Schladming - Austria; letnie igrzyska: 1999 Raleigh - USA, 2003 Dublin - Irlandia, 2007 Szanghaj - Chiny, 2011 Ateny - Grecja, 2015 los Angeles - USA, 2019 Abu Dhabi - Emiraty Arabskie. 

W 2015r. odznaczony został przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Złotym Krzyżem Zasługi za wybitne zasługi w działalności na rzecz rozwoju i propagowania sportu osób niepełnosprawnych.

Jurek był bardzo dobrym i życzliwym człowiekiem, fantastycznym kolegą i przyjacielem, otwarty na różnorodność oraz innowacje. Każdego dnia pokazywał nam, że każdemu należy się szacunek i uwaga. Dziękujemy, że mogliśmy być częścią Twojego życia.

SPONSOR GENERALNY

Sponsor strategiczny

SPONSOR GŁÓWNY

Sponsor główny

ZŁOTY SPONSOR

Sponsor Złoty

DARCZYŃCA

Darczyńca

PARTNERZY OLIMPIAD SPECJALNYCH POLSKA

Partnerzy Olimpiad Specjalnych Polska

INSTYTUCJE WSPIERAJĄCE

Instytucje wspierające - dofinansowanie projektów realizowanych w 2018r.

KOMUNIKACJA MARKETINGOWA I PR

Komunikacja i PR

OGÓLNOPOLSKI PATRONAT MEDIALNY

Ogólnopolski patronat medialny

OGÓLNOPOLSCY PARTNERZY OLIMPIAD SPECJALNYCH POLSKA

Partnerzy i Przyjaciele

Strona internetowa dofinansowana jest ze środków MSiT.