Wybierz oddział

#RAZEMjestlepiej

15.07.2020

15 lipca 2020r.

Inkluzja i akceptacja to najważniejsze hasła tego lata. Chcemy RAZEM z Wami obalać stereotypy i zwalczać uprzedzenia. Chcemy pokazać, że #RazemJestLepiej i można osiągać bardzo wiele w życiu zawodowym i prywatnym oraz edukacji. W tym roku są  z nami: Huawei Polska, PFRON i Ministerstwo Sportu. 

Szukajcie nas od dzisiaj do 31 sierpnia, na ulicach swoich miast: Wrocław, Łódź, Bydgoszcz, Bytom, Katowice, Lublin, Poznań, Szczecin, Gdynia, Sopot, Warszawa, Wrocław. 

 

 

Olimpiady Specjalne na całym świecie od ponad 50 lat walczą właśnie o inkluzję osób z niepełnosprawnością intelektualną. Czy wiecie, czym jest inkluzja?  Chcemy, by osoby z niepełnosprawnością intelektualną, tacy jak zawodnicy Olimpiad Specjalnych w pełni dołączyli do naszego społeczeństwa, żeby każdy z nich mógł poczuć się potrzebnym obywatelem, dobrym pracownikiem, cenionym kolegą, czy podziwianym sportowcem. Wszyscy jesteśmy różni, ale gdy działamy RAZEM ta różnorodność jest naszą siłą. Wierzymy, że jest nas wielu, którzy chcą pokazać, że inkluzja, czyli dostrzeżenie i zaakceptowanie obecności osób z niepełnosprawnością intelektualną jest ważne. Dlatego zapraszamy wszystkich na stronę Olimpiadyspecjalne.pl/inkluzja, byśmy wspólnie kibicowali osobom z niepełnosprawnością intelektualną i zmieniali świat przez INKLUZJĘ! #GrajmyRazem!

Kampania #RazemJestLepiej jest częścią  kampanii #GrajmyRazem. 

 

SPONSOR GENERALNY

Sponsor strategiczny

SPONSOR GŁÓWNY

Sponsor główny

ZŁOTY SPONSOR

Sponsor Złoty

DARCZYŃCA

Darczyńca

PARTNERZY OLIMPIAD SPECJALNYCH POLSKA

Partnerzy Olimpiad Specjalnych Polska

INSTYTUCJE WSPIERAJĄCE

Instytucje wspierające - dofinansowanie projektów realizowanych w 2018r.

KOMUNIKACJA MARKETINGOWA I PR

Komunikacja i PR

OGÓLNOPOLSKI PATRONAT MEDIALNY

Ogólnopolski patronat medialny

OGÓLNOPOLSCY PARTNERZY OLIMPIAD SPECJALNYCH POLSKA

Partnerzy i Przyjaciele

Strona internetowa dofinansowana jest ze środków MSiT.