Wybierz oddział

#GrajmyRazem

14.11.2016

Kampania #GrajmyRazem w 2023r.

Kampania kinowa

 

 

Magazyn #GrajmyRazem!

22 grudnia 2023r.

Przed nami ostatni w tym roku numer Magazynu #GrajmyRazem a w nim: świetne wywiady i podsumowania roku 2023.

grajmy_razem_03_2023_int_rozklad.pdf (olimpiadyspecjalne.pl)

18 października 2023r.

Zapraszamy do czytania jesiennego wydania Magazynu #GrajmyRazem.

grajmy_razem_02_2023_int_rozklad.pdf (olimpiadyspecjalne.pl)

 

31 sierpnia 2023

Zapraszamy do lektury najnowszego numeru Magazynu 

grajmy_razem_01_2023_int_rozkl.pdf (olimpiadyspecjalne.pl)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W ramach kampanii promujących Światowe Letnie Igrzyska Olimpiad Specjalnych, została zrealizowana także kampania zasięgowa z wykorzystaniem 8sekundowych form reklamowych emitowanych przy programach relacjonujących zmagania zawodników podczas igrzysk, a także przy innych audycjach sportowych, rozrywkowych i społecznych aby zwiększać świadomość społeczeństwa o istnieniu Olimpiad Specjalnych w Polsce. W spocie udział wzięli ambasadorzy Olimpiad Specjalnych tj. Damian Michałowski, Paulina Krupińska, Joanna Jóźwik, Krzysztof Iwaneczko, Tomasz Wolny i Ida Nowakowska. BB sponsorskie w ramach wszystkich emisji łącznie dotarły do ponad 2,5 mln osób.

Światowe Letnie Igrzyska Olimpiad Specjalnych, Berlin 2023

Blisko 100-osobowa polska reprezentacja Olimpiad Specjalnych wróciła do kraju z 57 medalami. Ceremonię zamknięcia Światowych Letnich Igrzysk Olimpiad Specjalnych, pod Bramą Brandenburską w Berlinie, celebrowało 21 tysięcy osób, w tym 7 tysięcy sportowców z niepełnosprawnością intelektualną ze 190 krajów ze wszystkich kontynentów. Podczas uroczystości został wygaszony Ogień Nadziei, a flaga Olimpiad Specjalnych trafiła w ręce burmistrza Turynu – to właśnie we Włoszech odbędą się, w 2025 roku, Światowe Zimowe Igrzyska Olimpiad Specjalnych. Nasi reprezentanci rywalizowali w 18 dyscyplinach. Wywalczyli 57 medali – 15 złotych, 26 srebrnych i 16 brązowych. Najwięcej krążków zdobyliśmy w gimnastyce (3 złote, 7 srebrnych, 1 brązowy), trójboju siłowym (4 złote, 3 srebrne), kajakarstwie (6 srebrnych, 1 brązowy) jeździectwie (3 złote, 2 srebrne) oraz kolarstwie (1 złoty, 1 srebrny, 2 brązowe). Medale do Polski przywieźli też badmintoniści, zawodnicy bocce i bowlingu, golfiści, judocy, lekkoatleci, pływacy, tenisiści, tenisiści stołowi i wrotkarze.

Relacje ze Światowych Igrzysk Olimpiad Specjalnych można było śledzić nie tylko w kanałach własnych Olimpiad Specjalnych ale także na antenach Telewizji Polskiej.

Jednym z głównych programów, w którym były relacjonowane Światowe Letnie Igrzyska Olimpiad Specjalnych był program śniadaniowy TVP – Pytanie na Śniadanie, który dociera do szerokiego grona odbiorcy, zróżnicowanego pod względem demograficznym i geograficznym.

W ramach relacji pojawiły się trzy dedykowane materiały prezentującego wydarzenia od samego początku do końca.

Reportaże poświęcone Igrzyskom w Berlinie obejrzało łącznie 1 175 529 osób w grupie 4+

20.06. – 306 951 osób

23.06. – 369 955 osób

27.06. – 498 623 osób

https://pytanienasniadanie.tvp.pl/70680009/swiatowe-letnie-igrzyska-olimpiad-specjalnych-2023-berlin

https://pytanienasniadanie.tvp.pl/70765296/swiatowe-letnie-igrzyska-olimpiad-specjalnych-2023-pilka-siatkowa

https://pytanienasniadanie.tvp.pl/70869949/olimpiady-specjalne-polscy-zawodnicy-triumfuja

W celu promowania sportowców z niepełnosprawnością intelektualna na równi ze sportem profesjonalnym, nie mogło także zabraknąć relacji na antenie TVP Sport – profesjonalnego kanału sportowego.

Od 17 do 24 czerwca w ramach aktywności na antenie TVP SPORT  pojawiły się 4 dedykowane relacje poświęcone Światowym Letnim Igrzyskom Olimpiad Specjalnych w Berlinie, ze specjalnym udziałem ambasadora i dziennikarza TVP – Tomasza Wolnego.

 • Materiały w TVP Sport obejrzało łącznie 546 243 osób w grupie 4+
 • Pełnosprawni to jeden z najbardziej znanych programów poświęconych sportowcom z niepełnosprawnościami.
 • W programach pojawiło się dedykowane zaproszenie do kibicowania zawodnikom Olimpiad Specjalnych, a także materiał informujący o trwających Igrzyskach w Berlinie.
 • Materiały w ramach programu Pełnosprawni na TVP 1 obejrzało ok 246 260 osób. Dodatkowo każdy z programów miał swoje powtórki na antenie TVP Sport.
 • Obecność Reprezentacji Polski na Światowych Letnich Igrzysk Olimpiad Specjalnych została także podsumowana w specjalnym materiale podczas porannego pasma w TV informacyjnej – TVP Info w programie Wstaje Dzień.
 • Reportaż poświęcony Igrzyskom Olimpiad Specjalnych w Berlinie na antenie TVP Info obejrzało 222 000 osób.

 

Czytajcie o nas.

Tytuł publikacji

Adres strony/portalu

XVI Światowe Letnie Igrzyska Olimpiad Specjalnych Berlin 2023 przeszły do historii! Znakomity dorobek medalowy Polaków!

http://przegladsportowy.onet.pl/igrzyska-olimpijskie/xvi-swiatowe-letnie-igrzyska-olimpiad-specjalnych-berlin-2023-przeszly-do-historii/4mt5dle

Ruszają Światowe Letnie Igrzyska Olimpiad Specjalnych Berlin 2023! Polscy sportowcy Olimpiad Specjalnych gotowi do walki o medale!

http://przegladsportowy.onet.pl/inne-sporty/ruszaja-swiatowe-letnie-igrzyska-olimpiad-specjalnych-berlin-2023-polscy-sportowcy/xgc57wq

XIII Ogólnopolski Dzień Treningowy Programu Treningu Aktywności Motorycznej Olimpiad Specjalnych. Konin, Licheń i Ślesin gościły wyjątkowe zawody!

http://przegladsportowy.onet.pl/inne-sporty/xiii-ogolnopolski-dzien-treningowy-programu-treningu-aktywnosci-motorycznej-olimpiad/63rl3vx

Po raz 23 Olimpiady Specjalne Polska świętują Europejski Tydzień Piłki Nożnej! Odliczają ostatnie 4 tygodnie do startu Światowych Letnich Igrzysk w Berlinie!

http://przegladsportowy.onet.pl/igrzyska-olimpijskie/po-raz-23-olimpiady-specjalne-polska-swietuja-europejski-tydzien-pilki-noznej/wv0xblh

Święto golfa na Śląsku

http://przegladsportowy.onet.pl/golf/swieto-golfa-na-slasku/hqbertd

Narciarze alpejscy Olimpiad Specjalnych z sukcesami w Zakopanem!

http://przegladsportowy.onet.pl/narciarze-alpejscy-olimpiad-specjalnych-z-sukcesami-w-zakopanem/zm4n30v

Najważniejsza narciarska impreza Olimpiad Specjalnych w Europie ruszy w Zakopanem!

http://przegladsportowy.onet.pl/sporty-zimowe/skoki-narciarskie/najwazniejsza-narciarska-impreza-olimpiad-specjalnych-w-europie-ruszy-w-zakopanem/01wsn5h

Sprawdzian Polskiej Reprezentacji - kwiecień 2023

Polska Reprezentacja Olimpiad Specjalnych, od 17 do 22 kwietnia w Zakopanym przygotowywała się do największej sportowej imprezy Olimpiad Specjalnych na świecie. W Sprawdzianie w 18 dyscyplinach przed Światowymi Letnimi Igrzyskami Olimpiad Specjalnych wzięli udział reprezentanci wszystkich dyscyplin: pływania, lekkiej atletyki, badmintona, koszykówki, bocce, bowlingu, kolarstwa, jeździectwa, piłki nożnej, golfa, gimnastyki, udo, kajakarstwa, trójboju siłowego, wrotkarstwa, tenisa stołowego, tenisa i zunifikowanej piłki siatkowej. 

„Pytanie na śniadanie” w kwietniu oglądało średnio  w grupie 4+ 459 tys. widzów (udziały 10,79%), w grupie 16-59 program oglądało 203 tys. widzów, przy udziałach na poziomie 10,45%.

sesja zdjęciowa - marzec 2023

W marcu w ramach przygotowań do działań promocyjnych na rok 2023 została zorganizowana sesja zdjęciowa z udziałem ambasadorów. Na zdjęciach pojawiła się ekipa telewizyjna, która przygotowała dedykowany reportaż o Olimpiadach Specjalnych go głównego wydania Wiadomości – emisja TVP1 i TVP INFO – 26.03.2023  Średnia widownia w marcu 2023 roku wyniosła 2,57 mln osób (1,88 mln w TVP1 i 691 tys. w TVP Info).

 

 

 

luty-marzec 2023

Od 27 lutego do 3 marca w Zakopanem odbywał się Europejski Mityng w Narciarstwie Zjazdowym Olimpiad Specjalnych. 100 zawodników z 12 Programów Akredytowanych Olimpiad Specjalnych w pięknym słońcu rywalizowało na stoku Suche Ski. W ramach kampanii #GrajmyRazem zapewniliśmy promocję i zrealizowaliśmy cele kampanii.

Relacja z zawodów w TVP1, TVP2 oraz TVP Sport.

 

 

Kampania #GrajmyRazem w 2022r.

18 grudnia 2022r.

 

Zapraszamy do lektury przedświątecznego numeru magazynu #GrajmyRazem!grajmy_razem_03_2022.pdf (olimpiadyspecjalne.pl)

A w nim:

1. Olimpiady Specjalne oczami MIrosława Krogulca, Dyrektora ds. Sportu Special Olympics Europe/Eurasia;

2. trzecia odsłona kobiecej sagi ze Śląska - Sylwia Olesińska-Myśliwiec o sobie;

3. Ida Nowakowska o nowych rolach w życiu, w tym bycia Ambasadorką Olimpiad Specjalnych Polska;

4. Joanna Styczeń-Lasocka o tym jak postrzega świat i dlaczego kocha Olimpiady Specjalne;

Zapraszamy do lektury i Do Siego Roku!

 

 

 

28 października 2022

 Zapraszamy do lektury kolejnego numeru Magazynu #GrajmyRazem grajmy_razem_02_2022www.pdf (olimpiadyspecjalne.pl)

A w nim:

  - wywiad z Maciejem Dolegą o sporcie w jego życiu, o Olimpiadach Specjalnych Polska i spojrzeniu na zawodników;

 - fotorelacja z Ogólnopolskich Letnich Igrzysk Olimpiad Specjalnych, 2022;

 - poznamy sylwetki nowych wiceprezesów Komitetu Krajowego Olimpiad Specjalnych Polska: Renatę Foremniak & Mariusza Kubickiego;

 - druga część kobiecej sagi, a w niej Mirka Magiera;

 A już w grudniu kolejny numer. Miłego czytania!

 

 

 

28 sierpnia 2022

Przed Wami najnowszy numer Magazynu #GrajmyRazem! magazyngrajmyrazem1-2022.pdf (olimpiadyspecjalne.pl)

Zapraszamy do lektury:

1. wywiadu z Małgorzata Sochą, która od lat wspiera osóby z niepełnosprawnościami i dołacza do grona Ambasadorów Olimpiad Specjalnych Polska;

2. wywiadu z Krzysztofem Krukowskim, który pokazuje nam jak pracuje się z Programami Akredytowanymi na Wschodzie;

3. poznajcie pierwszą ikonę Olimpiad Specjalnych Polska na Śląsku - Anette Gawrysiak;

4.  pokazujemy jak zaangażowalismy sie w pomoc Ukrainie i uchodźcom;

5. Eva Gazowa, Dyrektor Olimpiad Specjalnych Słowacja, opowiada o swoim programie i działaniach na Słowacji;

 

 

30 maja 2022r.

Tym razem z Izą GrzybowskąIZA GRZYBOWSKA PHOTOGRAPHY zrobiliśmy sesję zdjęciową do tegorocznych numerów magazynu #GrajmyRazem! To światowej sławy fotografka, która stworzyła wspaniały klimat dla naszych zawodników z Olimpiad Specjalnych Śląskie oraz nowych Ambasadorów: Małgorzata Socha, Ida Nowkowska, Maciej Dolega. Efekty już wkrótce w Magazynie.

 

maj/czerwiec/lipiec 2022r.

W ramach kampanii możecie oglądać nasze reportaże w Pytaniu na Śniadanie:

13 czerwca Olimpiady specjalne - kwalifikacje do Igrzysk w Berlinie (tvp.pl)

6 czerwca Olimpiady specjalne (tvp.pl)

26 maja Olimpiady specjalne - rola i funkcja trenera zawodników (tvp.pl)

12 maja Olimpiady specjalne (tvp.pl)

 

13 maja 2022r.

Europejski Tydzień Piłki Nożnej Olimpiad Specjalnych 2022

Polska edycja największego europejskiego święta piłki nożnej Olimpiad Specjalnych jak co roku zagości na stadionach piłkarskiej PKO Bank Polski Ekstraklasy. W dniach 13-15 maja, w przedostatniej – 33. - kolejce rozgrywek, piłkarze i kibice okażą wsparcie zawodnikom Olimpiad Specjalnych, a cała kolejka dedykowana będzie sportowcom z niepełnosprawnością intelektualną.

Wspólne działania Ekstraklasy i Olimpiad Specjalnych Polska rozpoczynają polską edycję Europejskiego Tygodnia Piłki Nożnej Olimpiad Specjalnych, największego święta, promującego piłkę nożną i aktywność sportową osób z niepełnosprawnością intelektualną, które odbywać się będzie od 20 do 29 maja 2022 r.

 

25 kwietnia 2022r.

Dzisiej kręcilismy reklamówkę na XII ogólnopolskie Letnie Igrzyska Olimpiad Specjalnych, 2022. zapraszamy wszystkich na Igrzyska i nasze socialmedia.

 

 

W tym roku w ramach realizowanych projektów PFRON PFRON | Olimpiady Specjalne Polska i MSiT Ministerstwo Sportu i Turystyki | Olimpiady Specjalne Polska kontynuujemy kampanię #GrajmyRazem.

16 grudnia 2021r.

Zapraszamy do lektury kolejnego numeru Magazynu #GrajmyRazem!

W nim spotkanie z:

1. Kacprem Nadolskim, mistrzem szybkości i Ambasadorem Olimpiad Specjalnych Polska;

2. Michałem Olszańskim, dziennikarzem i wielkim przyjacielem oraz Ambasadorem Olimpiad Specjalnych Polska;

3. Anną Jagodzińską, regionalnym koordynatorem Młodych Sportowców;

4. trenerami sportów zunifikowanych;

Zapraszamy! http://olimpiadyspecjalne.pl/sites/default/files/olimpiadyspecjalne/aktu...

 

 

25 października 2021r.

Najnowszy Magazyn #GrajmyRazem! już z nami! 

A co w najnowszym Magazynie #GrajmyRazem!? Świetne wywiady:

1. z Haliną Andrzejak o jej życiu w Olimpiadach Specjalnych Polska,

2. z Aliną Apryas o jej życiu z Olimpiadami Specjalnymi Polska,

3. z Edytą Adamus o zmianach, które dokonują się z życiu osób z niepełnosprawnością intelektualną i ich rodzin,

5. z Markiem Szafarzem o tym ile w dobroczynności serca a ile lansu,

6. oraz z Małgorzata Strzałkowska o tym dlaczego robimy zawody.

Dobrej lektury! http://www.olimpiadyspecjalne.pl/kim-jestesmy/aktualnosci/6651/grajmyraz...

 

 

2 lipca 2021r.

Najnowszy magazyn #GrajmyRazem! już jest! Zapraszamy do lektury!

Magazyn do pobrania tutaj: /sites/default/files/pliki_do_pobrania/grajmy_razem_7.pdf

W tym numerze Magazynu wszystkie artykuły są warte uwagi. Świetne wspomnienia dr Mariusza Damentko, założyciela Olimpiad Specjalnych w Polsce, historia pewnej przyjaźni, która trwa i się rozwija. Pokazujemy zimową odsłonę kampanii #GrajmyRazem, która już w sierpniu ma kolejną odsłonę. A na koniec kilka słów jak dołączyć do Olimpiad Specjalnych Polska jako zawodnik czy trener.

Życzymy Wszystkim interesującej lektury i radości z lata. Do zobaczenia na arenach sportowych już we wrześniu.

 

4 marca 2021r.

Oficjalny start kampanii '#GrajmyRazem bo jesteśmy równi!". Zapraszamy do obejrzenia spotu i efektów sesji zdjęciowej dostępnych w galerii.

Poznaj bliżej zawodników i ich niezwykłe relacje z Ambasadorami Olimpiad Specjalnych Polska w wyjątkowych spotach oraz wspólnej sesji zdjęciowej, która stała się symbolem zacierania różnic. Pozytywne emocje, bezinteresowna przyjaźń i wzajemna motywacja to coś, co łączy bez względu na wygląd. Kampania pokazuje, jak niezwykli sportowcy tworzą szeregi Olimpiad Specjalnych Polska i jakie wsparcie otrzymują ze strony ambasadorów. W najnowszej odsłonie kampanii społecznej Olimpiad Specjalnych Polska zobaczyć można Annę Lewandowską, Tomasza Wolnego, Joannę Jędrzejczyk oraz Paulinę Krupińską - Karpiel, którzy stworzyli wyjątkowe pary z zawodnikami Olimpiad Specjalnych Polska Wielkopolskie-Poznań. 

 

 

22 grudnia 2020r.

Zapraszamy do lektury ostatniego w  tym roku numeru Magazynu #GrajmyRazem! 

http://olimpiadyspecjalne.pl/sites/default/files/olimpiadyspecjalne/aktu...

W tym numerze Tomasz Wolny, dziennikarz i prezenter, opowiada o swojej przyjaźni z osobami z niepełnosprawnościami i o tym czego się od nich uczy. Podsumowujemy rok życia i aktywności sportowej w czasach pandemii w Olimpiadach Specjalnych na świecie. Rozmawiamy z Anitą Tomasik, doradcą ds. PR i Mediów, o naszej aktywności w świecie socialmediów.

Kolejne numery Magazynu juz w 2021r.

20 listopada 2020r.

Zapraszamy do lektury kolejnego numeru Magazynu http://www.olimpiadyspecjalne.pl/sites/default/files/olimpiadyspecjalne/...

 

 

8 paźdzernika 2020r. - sesja zdjęciowa do nowej odsłony kampanii #GrajmyRazem.

Na początku 2021 roku zaprezentujemy kolejną odsłonę kampanii #GrajmyRazem. Do współpracy Prezes Anna Lewandowska zaprosiła zawodników: Kamilę Woźną, Magdalenę Orpiszak, Filipa Makowić i Bartosza Jarczewskiego oraz ambasadorów: Joannę Jędrzejczyk, Paulinę Krupińską - Karpiel i Tomasza Wolnego. #GrajmyRazem edycja 2021 będzie kontynuacją prowadzonych dotychczas działań komunikacyjnych w mediach ogólnopolskich z rozszerzeniem działań o hasło „jesteśmy równi” - „#GrajmyRazem bo jesteśmy równi!”.

 #GrajmyRazem ma moc dzięki: #MinisterstwoSportu #PFRON #Huawei #TauronPolskaEnergia

 

Kolejny numer #GrajmyRazem! już jest!

Zapraszamy do zapoznania się z nowym numerem Magazynu #GrajmyRazem! http://www.olimpiadyspecjalne.pl/sites/default/files/olimpiadyspecjalne/...

 

15 lipca 2020r.

Wesprzyj naszych zawodników i wpłać piątaka! http://www.olimpiadyspecjalne.pl/razem

16 czerwca 2020r.

16 czerwca br. odbyła się sesja zdjęciowa do kolejnych numerów Magazynu #GrajmyRazem! W tym roku na okładkach zobaczymy: Pauline Krupińską, Joannę Jędrzejczyk i Tomasza Wolnego z zawodnikami: Olą Błaszyk, Magdą Miklas i Kubą Rucińskim. Ponownie spotkalismy sie w Studio Pin-Up, fotografem był Mateusz Stankiewicz, stylizacją zajął się Piotr Sałata, nad fryzurami czuwała Agnieszka Koper, a make-up'em zajęła się Ewelina Krasoń. 

Magazyn wydawany jest w ramach kampanii #GrajmyRazem i dofinansowany jest ze środków PFRON oraz Ministerstwa Sportu. 

Relację można zobaczyc w programie Pełnosprawni: https://sport.tvp.pl/48762032/pelnosprawni-gwiazdy-i-parasportowcy-w-wyjatkowej-sesji-oraz-historia-jadwigi-pacek

27 grudnia 2019r.

A z nami już trzeci numer magazynu #GrajmyRazem! Zapraszamy do lektury https://www.olimpiadyspecjalne.pl/sites/default/files/olimpiadyspecjalne/aktualnosci/pliki_do_pobrania/grajmyrazem3.pdf

 

28 października 2019r.

Zapraszamy do koljenego numeru Magazynu #GrajmyRazem! Czytaj go z nami: http://olimpiadyspecjalne.pl/sites/default/files/olimpiadyspecjalne/aktualnosci/pliki_do_pobrania/grajmyrazem2.pdf

16 września 2019r.

Pierwszy numer Magazynu #GrajmyRazem! już jest! Pobierz go i czytaj! 

 

Oddajemy do Państwa rąk pierwsze wydanie naszego magazynu #GrajmyRazem! Otwieramy tym samym nowy rozdział w życiu Olimpiad Specjalnych w Polsce. Chcemy pokazać naszą siłę, iść do przodu i zgodnie z naszym hasłem – zmieniania świata przez inkluzję – pokazać, że „razem jest lepiej”!

Magazyn będzie tworzony zarówno dla osób, które już uczestniczą w Olimpiadach Specjalnych, jak i dla tych, które dopiero będą chciały się o nich coś dowiedzieć. Będziemy opisywać historię naszego ruchu, rozmawiać z ważnymi osobami ze świata nauki, kultury popularnej i życia społecznego, a także poruszać tematy, które będą przybliżały tematykę niepełnosprawności intelektualnej w życiu codziennym. Naszym celem jest przełamywanie stereotypów i jednoczenie. Przypominanie, że tylko przez uczestniczenie w życiu społecznym człowiek może się realizować. I że każdy człowiek na to uczestniczenie powinien mieć szansę.

W niniejszym wydaniu zapraszamy przede wszystkim do obejrzenia sesji zdjęciowej naszych zawodników z Marceliną Zawadzką, przyjaciółki i ambasadorką Olimpiad Specjalnych Polska, w obiektywie znakomitego fotografa Mateusza Stankiewicza. Jednocześnie pokazujemy nowe twarze w modzie i jej otwarcie się na osoby z niepełnosprawnością intelektualną. Rozmawiamy z prof. Stanisławem Kowalikiem, specjalistą psychologii rehabilitacji. Przypominamy wreszcie postać prezydenta Johna F. Kennedy’ego – prawdziwego prekursora ruchu Olimpiad Specjalnych i polityka, który w USA jako pierwszy wprowadził tematykę niepełnosprawności intelektualnej na agendę ogólnokrajową, przy okazji eksponując tę tematykę w kontekście jednoznacznie inkluzyjnym.

Jednocześnie żegnamy się częściowo z naszym biuletynem Jeżyk. 80 numerów Jeżyka to wspaniała historia: setki relacji z naszych zawodów i projektów, tysiące zdjęć i wspomnień. Żegnamy się jednak tylko częściowo – ponieważ Jeżyk będzie nam nadal towarzyszył w postaci niusów z kraju i ze świata w nowym magazynie.

Biuletyn powstał w ramach kampanii #GrajmyRazem dofinansowanej ze srodków PFRON, MSiT oraz we współpracy ze sponsorem stretgicznym Olimpiad Specjalnych Polska: Tauron Polska Energia.

 

 

 

Celem Kampanii #GrajmyRazem jest dotarcie do społeczeństwa  z misją i filozofią Olimpiad Specjalnych.

W 2019r. w ramach kampanii #GrajmYrazem chcemy zachęcić społeczeństwo do kibicowania zawodnikom Olimpiad Specjalnych Polska na arenach sportowych oraz w życiu codziennym. Namawiamy społecześńtwo do śledzenia naszych socialmediów i strony internetowej by cieszyć się sukcesami zawodników i ich wepsierać.

W 2018r. w ramach drugiegio etapu kampanii #GrajmyRazem chcemy zmienić swiadomość społeczeństwa na temat możliwości, talentów i umiejętności osób z niepełnosprawnościa intelektualną. W kampanii sa z nami:
1. Anna Lewandowska z Młodymi Sportowcami z Olimpiad Specjalnych Polska - Kujawsko-Pomorskie
2. Marcelina Zawadzka z zawodnikami Olimpiad Specjalnych Polska - Mazowieckie
3. Robert Lewandowski z zawodnikami Olimpiad Specjalnych Polska - Mazowieckie
4. Zygmunt Chazjer z zawodnikami zawodnikami Olimpiad Specjalnych Polska - Łódzkie
5. Jakub Wesołowski z zawodnikami Olimpiad Specjalnych Polska - Mazowieckie

W 2018r. kampanię #GrajmyRazem realziujemy z dofinansowania PFRON i MSiT.

W 2017r. najważniejsza była promocja Polskiej Reprezentacji Olimpiad Specjalnych na Światowe Zimowe Igrzyska Olimpiad Specjalnych, Austria 2017. Do kampanii, Prezes Anna Lewandowska zaprosiła  Ambasadorów Olimpiad Specjalnych:

 • Kinge Baranowską (sportowiec)
 • Monikę Pyrek(sportowiec)
 • Magdalenę Różczkę(aktorka)
 • Zygmunta Chajzera(dziennikarz)
 • Michała Olszańskiego(dziennikarz)
 • Cezarego Pazurę(aktor)
 • Andrzeja Suprona(sportowiec)
 • Sebastiana Świderskiego(sportowiec)
 • Grzegorza Tkaczyka(sportowiec)
 • Jakuba Wesołowskiego(aktor)
 • Andrzeja Wronę(sportowiec)

oraz Zawodników Olimpiad Specjalnych Polska

 • Magdalenę Miklas,
 • Lidię Stadler,
 • Jakuba Rucińskiego,
 • Konrada Skrętkowskiego,

 

 

 

SPONSOR GENERALNY

Sponsor strategiczny

SPONSOR GŁÓWNY

Sponsor główny

ZŁOTY SPONSOR

Sponsor Złoty

DARCZYŃCA

Darczyńca

PARTNERZY OLIMPIAD SPECJALNYCH POLSKA

Partnerzy Olimpiad Specjalnych Polska

INSTYTUCJE WSPIERAJĄCE

Instytucje wspierające - dofinansowanie projektów realizowanych w 2018r.

KOMUNIKACJA MARKETINGOWA I PR

Komunikacja i PR

OGÓLNOPOLSKI PATRONAT MEDIALNY

Ogólnopolski patronat medialny

OGÓLNOPOLSCY PARTNERZY OLIMPIAD SPECJALNYCH POLSKA

Partnerzy i Przyjaciele

Strona internetowa dofinansowana jest ze środków MSiT.