Wybierz oddział

Olimpiady Specjalne Polska

4.03.2021
"#GrajmyRazem bo jesteśmy równi" - rusza niezwykła kampania    
13.04.2015
W dniu 5 marca 2015 roku na Kompleksie Narciarskim  Kopa w Karpaczu, który obsługują Miejskie Koleje Linowe, odbył się VII Dolnośląski Mityng w Narciarstwie Zjazdowym Olimpiad Specjalnych. Organizatorem zawodów był Klub Olimpiad Specjalnych „Liczyrzepa”, działający przy Domu Pomocy Społecznej „Junior” w Miłkowie. Placówkę reprezentował  p. dyr. Leonard Jaskółowski i przewodnicząca Klubu p. Katarzyna Matys.
13.11.2013
Rozmowy o kampanii informacyjnej Olimpiad Specjalnych Polska ''Zrozum i daj mi żyć'' toczą się przez ostatnie tygodnie w prawie wszystkich dużych mediach w Polsce. O kampanii na rzecz osób z niepełnosprawnością intelektualną rozmawiano również w TVN 24. Podczas ''Dnia na żywo'' pochylono się nad zasadnością haseł kampanii, ich społecznym odbiorem oraz zmianami, które kampania może wywołać w naszym kraju.
4.03.2022
W dniu 03.03.2022 Zachodniopomorski Oddział Regionalny Olimpiad Specjalnych Polska oraz Klub Olimpiad Specjalnych "Błyskawica", działający przy Zespole Szkół Specjalnych nr 1 w Szczecinie, zorganizowali Regionalny Turniej Tenisa. W zawodach wzięło udział 27 zawodników z trzech Klubów działających na terenie Oddziału. Na podstawie oceny poziomu umiejetności poszczególnych zawodników utworzono 6 grup starowych, z podziałem na wiek i płeć zawodników. W grupach zawodnicy rywalizowali w systemie każdy z każdym.
10.01.2017
Na billboardy i citylighty w całej Polsce powraca kampania społeczna Olimpiad Specjalnych Polska #GrajmyRazem! Od wtorku 10 stycznia, wyjątkowe billboardy Olimpiad Specjalnych oglądać można w 100 lokalizacjach w całym kraju. Podobnie jak w pierwszej odsłonie kampanii, także teraz plakaty #GrajmyRazem zawisły w aglomeracji śląskiej, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Trójmieście, Warszawie, Wrocławiu, a także m.in. w Szczecinie, Białymstoku, Częstochowie, Lublinie i Toruniu.
17.11.2016
W środę, 16 listopada, w 250 lokalizacjach w całej Polsce (Górny Śląsk, Kraków, Łodź, Poznań, Trójmiasto, Warszawa, i Wrocław) pojawiły się wyjątkowe billboardy, które zachęcają do kibicowania i wspierania zawodników Olimpiad Specjalnych.
25.01.2016
Dobrą okazją do wspomnień jest fakt, iż właśnie zakończył się rok 2015 w którym obchodzone było 30-lecie Olimpiad Specjalnych. Chciałbym wspomnieć osoby i daty, myślę istotne, a nie przez wszystkich znane. Patrząc na początki, to rzeczywiście trzydzieści lat, ale działalność sformalizowano dopiero w roku 1990. Wcześniej była to Ogólnopolska Rada Olimpiad Specjalnych działająca w strukturach TPD.
5.02.2014
We wtorek 4 lutego Anna Komorowska spotkała się z członkami Rady Doradczej Olimpiad Specjalnych. Małżonka Prezydenta RP jest Honorową Przewodniczącą Rady.
Turniej Zunifikowany Piłki Nożnej Zunifikowanej Olimpiad Specjalnych w Malezji
24.01.2014
Olimpiady Specjalne ogłosiły, że pierwszy w historii Turniej Piłki Nożnej Zunifikowanej - Unified Cup odbędzie się w dniach 29.10 – 10.11.2014 r. w Malezji. Polska będzie jedną z 25 reprezentacji, które wezmą w nim udział.
fot. Adam Nurkiewicz
3.12.2013
Po raz 10. na przełomie listopada i grudnia w Europie odbył się Europejski Tydzień Koszykówki Olimpiad Specjalnych. Wzięło w nim udział 18 000 zawodników z niepełnosprawnością intelektualną z 39 krajów.

Strony

SPONSOR GENERALNY

Sponsor strategiczny

SPONSOR GŁÓWNY

Sponsor główny

PARTNERZY OLIMPIAD SPECJALNYCH POLSKA

Partnerzy Olimpiad Specjalnych Polska

INSTYTUCJE WSPIERAJĄCE

Instytucje wspierające - dofinansowanie projektów realizowanych w 2018r.

KOMUNIKACJA MARKETINGOWA I PR

Komunikacja i PR

OGÓLNOPOLSKI PATRONAT MEDIALNY

Ogólnopolski patronat medialny

OGÓLNOPOLSCY PARTNERZY OLIMPIAD SPECJALNYCH POLSKA

Partnerzy i Przyjaciele

Strona internetowa dofinansowana jest ze środków MSiT.