Wybierz oddział

Andrzej Supron skoczy do wody dla zawodników Olimpiad Specjalnych!!!

21.03.2015

W najbliższą sobotę, 21 września, o godzinie 20:05, w programie Celebrity Splash! na antenie Polsatu, Andrzej Supron odda skok do wody dla zawodników Olimpiad Specjalnych. Widzowie bardzo popularnego telewizyjnego show będą mogli usłyszeć o wspaniałym ruchu sportowym dla osób z niepełnosprawnością intelektualną.
 
Andrzej Supron jest jednym z najbardziej utytułowanych polskich zapaśników. Zdobywał tytuły mistrza Świata i Europy oraz wicemistrza olimpijskiego.
 
W najbliższym odcinku program konkurentami Andrzej Suprona będą: aktor Przemysław Cypryański, showman Bilguun Ariunbaatar, aktorka Monika Mrozowska, paraolimpijczyk i narciarz alpejski Andrzej Szczęsny oraz aktorka Elżbieta Jędrzejewska.
 
Skoki gwiazd w Celebrity Splash! ocenia jury w składzie: aktorka Danuta Stenka, polska pływaczka i mistrzyni olimpijska Otylia Jędrzejczak, a także komentator sportowy Tomasz Zimoch.
 
Trzymajmy kciuki za udany skok do wody Pana Andrzeja i wysyłajmy SMS-y na przyjaciela Olimpiad Specjalnych! Tylko trzy osoby przejdą do kolejnego etapu zmagań.

SPONSOR GENERALNY

Sponsor strategiczny

SPONSOR GŁÓWNY

Sponsor główny

PARTNERZY OLIMPIAD SPECJALNYCH POLSKA

Partnerzy Olimpiad Specjalnych Polska

INSTYTUCJE WSPIERAJĄCE

Instytucje wspierające - dofinansowanie projektów realizowanych w 2018r.

KOMUNIKACJA MARKETINGOWA I PR

Komunikacja i PR

OGÓLNOPOLSKI PATRONAT MEDIALNY

Ogólnopolski patronat medialny

OGÓLNOPOLSCY PARTNERZY OLIMPIAD SPECJALNYCH POLSKA

Partnerzy i Przyjaciele

Strona internetowa dofinansowana jest ze środków MSiT.