Wybierz oddział

Wear the Laces - To się wiąże! - Sznurówki Olimpiad Specjalnych

5.10.2010

W czasie Europejskich Letnich Igrzysk Olimpiad Specjalnych  w Warszawie miały swoją premierę Sznurówki Special Olympics. Jest to oficjalny gadżet europejskiego ruchu Special Olympics. Europejska kampania Wear the Laces – To się wiąże! to nie tylko gadżet kibica Olimpiad Specjalnych. To przede wszystkim wspaniały projekt społeczny, niezwykle ważny dla sportowców z niepełnosprawnością intelektualną.

Wiążąc Sznurówki Special Olympics pomagasz dziesiątkom tysięcy sportowców z niepełnosprawnością intelektualną w Polsce, w Europie i Azji Środkowej. Dzięki temu mogą trenować i rozwijać swoje umiejętności.  Kupując sznurówki Special Olympics wspierasz wspaniałą ideę Olimpiad Specjalnych, a jednocześnie manifestujesz tolerancję, otwartość i entuzjazm, cechy niezwykle ważne w codziennym życiu. Cechy, które pomagają nam wszystkim cieszyć się każdym dniem.

Sznurówki Olimpiad Specjalnych w cenie 8,00 zł, można kupić już teraz, przez stronę internetową www.warsaw2010.pl, albo w sieci sklepów „Outdoor Planet”.

SPONSOR GENERALNY

Sponsor strategiczny

SPONSOR GŁÓWNY

Sponsor główny

PARTNERZY OLIMPIAD SPECJALNYCH POLSKA

Partnerzy Olimpiad Specjalnych Polska

INSTYTUCJE WSPIERAJĄCE

Instytucje wspierające - dofinansowanie projektów realizowanych w 2018r.

KOMUNIKACJA MARKETINGOWA I PR

Komunikacja i PR

OGÓLNOPOLSKI PATRONAT MEDIALNY

Ogólnopolski patronat medialny

OGÓLNOPOLSCY PARTNERZY OLIMPIAD SPECJALNYCH POLSKA

Partnerzy i Przyjaciele

Strona internetowa dofinansowana jest ze środków MSiT.